puzzlean - це не лише пазли. Це крихітні та великі шедеври, які оживають під вашими руками. Під час складання нашого пазлу, Ви зустрінетесь з унікальними фігурами тварин, рослин та предметів побуту, які є героями історії яка міститься в кожній ілюстрації. В процесі, Ви згадуватимете ваші найтепліші спогади.

Кожен елемент пазлу промальований та в подальшому, вирізаний з любов'ю та турботою, адже ми віримо, що кожен момент, витрачений на збирання пазлу, - це подорож у світ дитячої фантазії та нові відкриття для дорослих.

Наші пазли - це також інструмент розвитку, а справжній вогник емоцій та спогадів. Крім того, кожен елемент нашого асортименту - це крапля казки, яка може втілитися у вашому будинку як незвичайний декор за допомогою монтажного комплекту. Оберіть свій шматочок магії, і ми обіцяємо - це буде досвід, який ви запам'ятаєте назавжди.

Пазли puzzlean виготовлено з деревоволокнистої плити HDF товщиною 3 мм, на який наноситься яскрава колоритна плівка із зображенням пазлу.

Бажаємо вам приємного та захоплюючого складання дерев'яного пазлу від puzzlean! Нехай кожен елемент знаходить своє місце з легкістю, а процес збирання принесе вам масу задоволення та радості. Насолоджуйтесь кожним моментом творчості і створюйте неповторний шедевр своїми власними руками разом із дерев'яними пазлами puzzlean!

*При замовленні до 10:00 в будні дні відправлення здійснюється наступного дня!